„Ciało kobiety, mądrość kobiety”, dr Ch.Northrup

okladka_front_wwwniedostępna

przeczytaj framgnet

 

tytuł: „Ciało kobiety, mądrość kobiety”
wydawnictwo: Zacharek Dom Wydawniczy
autor: Christiane Northrup
830 stron
okładka miękka
format: 174×240 mm
cena: 89,90 zł

  • Dr Northrup łączy i równoważy najnowsze osiągnięcia medycyny konwencjonalnej i tzw. alternatywnej i jest napisana przez praktykującego położnika-ginekologa
    * w obiektywny sposób przedstawia ograniczenia medycyny konwencjonalnej i związek między kobiecą psychiką, kulturą a zdrowiem
    * uczy kobiety, jak przywrócić pierwotny związek z ich ciałami oraz jak rozumieć samo zjawisko choroby
    * uczy kobiety, jak samodzielnie wspomóc swoje ciało w procesie uzdrawiania.

Podejście dr Christiane Northrup do zdrowia ciała i umysłu spotkało się z ogromnym entuzjazmem kobiet na całym świecie.
Książka Ciało kobiety, mądrość kobiety, należąca już do klasyki gatunku, z wielką mocą wykazuje, że gdy kobieta dokona głębokiej zmiany stylu życia, który najczęściej jest źródłem chorób, szybciej dochodzi do zdrowia, a uzdrowienie okazuje się głębsze, przy mniejszej ilości interwencji medycznych.
W książce znajdziesz ogromną ilość poruszających historii kobiet. Ciało kobiety, mądrość kobiety proponuje najlepsze rozwiązania współczesnej medycyny, łącząc najnowsze technologie z naturalnymi terapiami i niezwykłą siłą uzdrawiania, którą posiada samo ciało kobiety.
* Skorzystaj z niezwykłej siły tej książki w swoim życiu:
* Dostrzeż jedność ciała i umysłu.
* Naucz się żyć tak, jak chciałabyś się czuć.
* Choroba nie jest twoim wrogiem. Ona chce ci coś powiedzieć.
* Wsłuchaj się w ciało i jego potrzeby. Zdaj się na jego wewnętrzne przewodnictwo.
* Nazywaj i uzdrawiaj emocjonalny ból i jego fizyczne następstwa.
* Doceń mądrość cykli twojego ciała. Pozbądź się uprzedzeń.
* Odzyskaj pełnię kobiecej seksualności.
* Pokochaj swoje piersi.
* Poddaj się naturalnej i transformującej sile ciąży i porodu.
* Przyjmij menopauzę jako wiosnę drugiej części twojego życia.
* Naucz się brać odpowiedzialność za swoje zdrowie oraz trafnie wybierać i skutecznie współpracować z lekarzem.

O autorce.
Dr Christiane Northrup – wizjonerka, pionierka i autorytet w dziedzinie kobiecego zdrowia i dobrostanu. Jest absolwentką Dartmouth Medical School i New Tufts England Medical Center. Jest dyplomowaną położną-ginekolożką z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w badaniach klinicznych i nauczaniu.
Kierując się przekonaniem o tym, że ciało, umysł i dusza tworzą jedną całość, dr Northrup pomaga kobietom w odnajdowaniu siły, dzięki której mogą zestroić się ze swoim wrodzonym, wewnętrznym przewodnictwem i osiągnąć pełnię zdrowia.
Jako była przewodnicząca American Holistic Medical Association i były adiunkt położnictwa i ginekologii na University of Vermont College docenia potrzebę partnerstwa pomiędzy najlepszymi praktykami medycyny konwencjonalnej i komplementarnej (alternatywnej).
Jest autorką dwóch bestsellerów New York Timesa: Women’s Bodies, Women’s Wisdom i The Wisdom of Menopause. Jej trzecia książka pt. Mother-Daughter Wisdom została nominowana do nagrody Quill w 2005 roku oraz była wybrana książką roku 2005 serwisu Amazon w dwóch kategoriach: rodzicielstwo i zdrowie psychofizyczne.
Redaguje miesięcznik Women’s Health Wisdom i dwumiesięcznik Dr. Christiane Northrup.
Była gościem w siedmiu programach telewizyjnych m.in. takich jak: the Oprah Winfrey Show, the Today Show, NBC Nightly News, The View, the Rachael Ray Show, Good Morning America oraz ABC’s 20/20. W swoim programie radiowym Flourish! (Rozkwitaj!) na falach radia Hay House oraz za pośrednictwem Women’s Wisdom Circle dzieli się z kobietami wieloma trafnymi radami, które dotyczą stylu życia i zdrowia.
Mieszka w Maine.
Więcej informacji na www.DrNorthrup.com.
Więcej na:
www.drnorthrup.com
profil autorki na facebook